Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Добрич, Балик
84 000 €
164 289.72 лв.

(866 €, 1 693.75 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 8:54 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 18 пъти.
Площ:
97 m2
Етаж:
4-ти от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с функционално разпределение и отличен потенциал за уютен семеен дом. Жилището е със застроена площ от 97 кв.м и се състои от коридор, светла кухня, , две спални, баня,просторен хол, тоалетна, мокро помещение.
Особености
Панел
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0876661656

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ИНТЕРРА ПРАЙМ
0876661656
ИНТЕРРА ПРАЙМ logo
В imot.bg от 2026 г.
interra_prime.imot.bg
Адрес:
област Добрич, гр. Добрич, ул.Иван Пенаков 12, ет.2, офис 4
http://interra.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Добрич, Балик
Обява: 1c177934285817771

84 000 €
164 289.72 лв.
История на цената
(866 €, 1 693.75 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Добрич, Балик

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност